O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Download

31 plik
Pobierz plik

Dieta

Terminologia encyklopedyczna podaje: Dieta specjalny sposób żywienia polegający na określeniu w dobowym pożywieniu składu jakościowego, ilościowego i kaloryczności. Mogą być diety eliminacyjne, wzbogacane, lecznicze.
Ta formułka aż szczypie w oczy, a die
33 plik
Pobierz plik

Mieszanie ziół i medykamentów szkodliwe

Naukowcy ostrzegają, że popularne zioła i suplementy, w tym ziele dziurawca, a nawet czosnek i imbir, wchodzą w interakcję z popularnymi lekami na serce, a także może być niebezpieczne łączenie ich, dla pacjentów przyjmujących statyny, leki na krzepnięcie
35 plik
Pobierz plik

Zaczyna się jesień

Jesień zaczyna się podobnie jak w innych latach. W 2020 roku początek kalendarzowej jesieni wypada na 22 września. Każdego roku równonoc wypada 22-23 września. W tym roku moment równonocy wypada 22 września o godzinie 15,31.

Kategorie downloadu

Autor pliku

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się .

Copyright © 2020


Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, użytkownicy i administratorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie. Należy zawsze zakładać, że artykuły i wypowiedzi użytkowników o treści medycznej NIE ZOSTAŁY napisane przez lekarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc