O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Blog

Zasady rejestracji

ElaEla Opublikował(a) 11 miesiąc temu
Zasady rejestracji 1. Prosimy, by nazwa użytkownika nie była kombinacją liczb, bezsensownym zlepkiem liter lub znaków. (bezwzględnie są usuwane)
2. Rejestracja użytkowników na forum jest dokonywana w ciągu 1 dnia, maksymalnie 2 dni.
3. W związku z powyższym prosimy o cierpliwość i czekanie na maila potwierdzającego rejestracje na forum.
4. Nie zastosowanie się do powyższych wymogów może opóźnić Państwa rejestracje lub spowodować omyłkowe odrzucenie i konieczność ponownej rejestracji.
5. Obraźliwe i wulgarne nazwy Użytkownika będą odrzucane.

Warunki Rejestracji

W związku z duża ilością niepożądanych reklam umieszczanych na forum, rejestracji spamerów i botów wprowadziliśmy ręczną akceptację zgłoszeń. 1. Prosimy, by nazwa użytkownika nie była kombinacją liczb, bezsensownym zlepkiem liter lub znaków. (bezwzględnie są usuwane)
2. Rejestracja użytkowników na forum jest dokonywana w ciągu 1 dnia, maksymalnie 2 dni.
3. W związku z powyższym prosimy o cierpliwość i czekanie na maila potwierdzającego rejestracje na forum.
4. Nie zastosowanie się do powyższych wymogów może opóźnić Państwa rejestracje lub spowodować omyłkowe odrzucenie i konieczność ponownej rejestracji.
5. Obraźliwe i wulgarne nazwy Użytkownika będą odrzucane. Dodatkowo rejestracja jest dwustopniowa. Najpierw wysyłają Państwo zgłoszenie, potem Admin je akceptuje.

Ostatnim etapem rejestracji na forum jest aktywowanie przez Państwa konta poprzez kliknięcie na link podany w mailu.

Zasady obowiązujące na Forum twoje-choroby Forum jest własnością prywatną. Rejestracja na nim jest bezpłatna. Bezpłatne jest również korzystanie z forum. Rejestrując się na Forum oznajmiasz, iż zapoznałeś się z Regulaminem Forum i zobowiązujesz się do przestrzegania zasad w nim zawartych.

Forum twoje-choroby jest moderowane przez Administratorów.

Zabrania się zamieszczania na nim treści niezgodnych z Regulaminem oraz przepisami prawa polskiego. Na forum znajduje się 51896 postów w różnych grupach. Admini twoje-choroby zastrzegają sobie prawo do usunięcia czy zmiany wszelkich wiadomości naruszających przyjęte na Forum twoje-choroby zasady. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych czy nieregulaminowe zachowania innych użytkowników Forum. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła jak również do otrzymywania zamówionej korespondencji z Forum, czy informacji od administratorów i moderatorów Forum.

"Posty-śmieci" (np. spam, reklamy) mogą być usuwane bez powiadomienia autora podczas porządkowania forum, inne posty (czyli te które według decyzji moderatorów wnoszą coś do tematu) nie będą kasowane nawet na specjalną prośbę użytkownika, również po jego rezygnacji z udziału w forum. Forum ma zablokowaną możliwość komentarzy w widocznym dla ogółu Serwisie, z uwagi na pojawiający się w dużej ilości spam. Wszyscy umieszczeni na czarnych listach internetowych są automatycznie usuwani!

Forum twoje-choroby ma różnorodne tematy, również niedotyczące naszego zdrowia. Forum ma charakter towarzyski, wymiany doświadczeń z zakresu zdrowia oraz rozrywkowy. Spotykamy się w tym miejscu, aby wypocząć, porozmawiać z wieloma ciekawymi osobami, poznać i spotykać się z przyjaciółmi, ale przede wszystkim spotkać się wirtualnie z innymi. Zabierz ze sobą osoby, z którymi chcesz codziennie porozmawiać. Mile widziane grupy.
Serdecznie zapraszamy
Dziękujemy i pozdrawiamy.

O Ela

Na stronie udzielam się jako AdministratorDołączyłem na stronę 28.08.2020. .

Kategoria bloga

Archiwum bloga

Autor bloga

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się .

Copyright © 2020


Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, użytkownicy i administratorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie. Należy zawsze zakładać, że artykuły i wypowiedzi użytkowników o treści medycznej NIE ZOSTAŁY napisane przez lekarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc