O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Blog

Ela
Ela
91 czytanie

Zasady rejestracji

Opublikował(a) 11 miesiąc temu
1. Prosimy, by nazwa użytkownika nie była kombinacją liczb, bezsensownym zlepkiem liter lub znaków. (bezwzględnie są usuwane)
2. Rejestracja użytkowników na forum jest dokonywana w ciągu 1 dnia, maksymalnie 2 dni.
3. W związku z powyższym prosimy o cierpliwość i czekanie na maila potwierdzającego rejestracje na forum.
4. Nie zastosowanie się do powyższych wymogów może opóźnić Państwa rejestracje lub spowodować omyłkowe odrzucenie i konieczność ponownej rejestracji.
5. Obraźliwe i wulgarne nazwy Użytkownika będą odrzucane.
Czytaj więcej

Ela
Ela
61 czytanie

Koronawirus

Opublikował(a) 9 miesiąc temu
Na Facebooku przesyłają tę wiadomość to i ja wstawię. Nie wiem na ile prawdziwa, mam nadzieję, że tak.

Koronawirus


Czytaj więcej

ella03
ella03
79 czytanie

Zdrowe żywienie

Opublikował(a) 9 miesiąc temu
Przypomnę tylko, że Dobra dieta wcale nie ta odchudzająca. Twój dobry nastrój zależy teraz w dużej mierze od węglowodanów. Ale tylko tych złożonych, znajdujących się np. w kaszach, ciemnym pieczywie, ryżu i makaronach. Dzięki takim specjałom poziom glukozy we krwi wzrośnie i ma się na tyle długo, że w ciągu najbliższych kilku godzin nie dopadnie cię chęć na łakocie.
Czytaj więcej

Ela
Ela
89 czytanie

Nie wychodź bez śniadania

Opublikował(a) 9 miesiąc temu
Nie wychodź bez śniadania

Ci, którzy o tym zapominają, często przechodzą infekcje górnych dróg oddechowych. Dzieje się tak, ponieważ komórki układu odpornościowego podejmują walkę z wirusami i bakteriami tylko wtedy, gdy są regularnie odżywiane już od rana. Śniadanie ma być rozgrzewające i sycące. Jeśli dobrze je skomponujesz, rozpoczniesz dzień pełna energii, a jednocześnie będziesz czuć się lekko. Nie powinno zabraknąć w nim węglowodanów pochodzących z produktów zbożowych oraz białka i wapnia, czyli mleka i jego przetworów.
Czytaj więcej

Ela
Ela
80 czytanie

Żurawina - mistrzyni leczenia

Opublikował(a) 9 miesiąc temu
Żurawina - mistrzyni leczenia

Naszym przodkom zapalenie pęcherza na pewno nie raz dawało się we znaki. Nic dziwnego, zważywszy na to, w jakich warunkach higienicznych żyli! Ciekawe, w jaki sposób odkryli, że kwaśne, czerwone jagody żurawiny pomagają szybciej uporać się z problemami z pęcherzem. Walory żurawiny zostały dostrzeżone także na półkuli zachodniej. Indianie północnoamerykańscy chętnie sięgali po jej owoce. Służyła im jako pożywienie, ale też jako barwnik oraz lekarstwo.

Czytaj więcej

Ela
Ela
85 czytanie

Jesień nad wodą

Opublikował(a) 10 miesiąc temu
Początek JESIENI, pierwszy dzień jesieni: Kalendarzowa i astronomiczna jesień - KIEDY SIĘ ZACZYNA?
23 września - rozpocznie się kalendarzowa jesień. Ile dni lata jeszcze nam pozostało? Kiedy powinniśmy się spodziewać pogorszenia pogody? Mówimy, kiedy zaczyna się kalendarzowa i astronomiczna jesień.
Czytaj więcej

Ela
Ela
122 czytanie

"Jak widzą swoje życie starsi mieszkańcy tej Zielonej Wyspy?"

Opublikował(a) 11 miesiąc temu

"Stosunek osób starszych do starości był bardzo pozytywny: to dla nich czas na odpoczynek i przyjemności, bycie aktywnym i sprawnym. Swoją sytuację uważali za dużo lepszą niż swoich rodziców, którzy mieli trudne życie, parali się ciężką pracą fizyczną i towarzyszyły im problemy finansowe. Ich obawy – ze względu na załamanie gospodarcze – budziła przyszłość dzieci i wnuków. Wszyscy narzekali na swoją uległość i brak zdecydowania, którą uważają za odziedziczoną po pokoleniu rodziców."


Czytaj więcej

Ela
Ela
91 czytanie

Co nas postarza?

Opublikował(a) 11 miesiąc temu
No cóż, starość nie udała się Bogu! Wszyscy wokół to wiemy, wolelibyśmy by po 60-tce nie miała odbicia w lustrze przypominającego czasem Babę Jagę czy wampira.
Przeżyliśmy wiele radości, wspaniałych chwil, ale też niepowodzeń i smutków. To co było dotychczas przed nami i dawało nadzieję, jest już za nami.
Wszechobecna panująca moda na młodość, pogarda dla starości może jednak wzbudzić nasz sarkastyczny śmiech. Wszak wszystkich gardzących starością też dopadnie.
My mamy doświadczenie, przeżyliśmy już jedno i drugie a was dopiero to czeka.
Czytaj więcej

Ela
Ela
149 czytanie

Magiczna strona życia

Opublikował(a) 11 miesiąc temu
Z mojego punktu widzenia bardzo istotne jest to co już udowodniono. Nad czym naukowcy trudzą się od lat. Wiele wierzeń i opowieści nastawionych jest na sensację a co z tym się wiąże, kasę! Wiedzy nigdy nie jest za dużo. Tradycyjne poglądy są nadal dominujące wśród ludzi. Nauka niweczy wszystkie tradycyjne poglądy, zakorzenione od pokoleń. Stosunek do nich, jeżeli nawet nie negatywny, to przynajmniej asekuracyjny.
Czytaj więcej

Ela
Ela
111 czytanie

Czym jest sen i marzenie senne

Opublikował(a) 11 miesiąc temu
Pozycje partnerów podczas snu. Od początku istnienia ludzkości człowiek zastanawia się, czym są sny i marzenia senne. Mimo prowadzonych przez stulecia wnikliwych badań, nikomu nie udało się dowiedzieć o nich wszystkiego. Dawniej nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że sen jest stanem, na który składa się kilka cyklicznie powtarzających się faz. Był on dla ludzi wyłącznie czasem odpoczynku i odprężenia.
Czytaj więcej

Kategoria bloga

Archiwum bloga

Autor bloga

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się .

Copyright © 2020


Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, użytkownicy i administratorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie. Należy zawsze zakładać, że artykuły i wypowiedzi użytkowników o treści medycznej NIE ZOSTAŁY napisane przez lekarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc